Pozycjonowanie regionalne

Oferujemy pozycjonowanie regionalne stron w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie regionalne polecane jest firmom, które prowadzą biznes lokalnie i kierują swoją ofertę do mieszkańców określonego miasta lub kilku miast i lokalnych miejscowości. Zaletą pozycjonowania na frazy regionalne jest niższy koszt w porównianiu do pozycjonowania na frazy globalne.

Na czym polegają nasze działania?

Pozycjonowanie regionalne to szereg zabiegów marketingowych i technicznych. Cały proces pozycjonowania strony w dużym uproszczeniu można zamknąć w czterech etapach:

 1. Odpowiedni dobór fraz (słów kluczowych)
 2. Optymalizacja strony internetowej
 3. Zdobywanie linków wysokiej jakości w odpowiednim tempie
 4. Monitorowanie strony i wyników pozycjonowania

W zakres pozycjonowania regionalnego (lokalnego) wchodzi dodanie firmy do Google Maps, dzięki czemu firma będzie widoczna na mapie firm. Wyszukiwarka coraz bardziej eksponuje mapy Google przy wyszukiwaniu fraz lokalnych.

Koszty

Pozycjonowanie jest usługą trwającą przynajmniej kilka miesięcy. Za pozycjonowanie płaci się co miesiąc, a wysokość opłat uzależniona jest od kilku czynników. Cena za pozycjonowanie regionalne zależy przede wszystkim od liczby fraz i ich konkurencyjności, dlatego wycena wykonywana jest indywidualnie dla każdego klienta. Oferujemy dwa rodzaje rozliczenia za pozycjonowanie: opłata od efektu lub abonament.

Przy rozliczaniu od efektu comiesięczna kwota za usługę uzależniona jest od wyników. Oznacza to, że jeśli strona określonego dnia nie znajduje się na pierwszej stronie wyników, opłata za ten dzień nie jest naliczana. Umowę podpisujemy na 6 miesięcy.

W rozliczaniu abonamentowym comiesięczna kwota jest stała i nie ulega ona zmianie podczas trwania umowy, którą podpisujemy na czas nieokreślony. Zalety to prostota i brak zobowiązań.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania »

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Warszawa

Korzyści z reklamy internetowej

 • Łatwe dotarcie do potencjalnych klientów
 • Wyróżnienie na tle konkurencji
 • Zwiększenie wiarygodności marki
 • Poprawienie wizerunku firmy
 • Ułatwiona komunikacja z klientem
 • Poprawienie widoczności w Internecie
 • Eksponowanie oferty firmy

Oferta

Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie lokalne
Kampanie AdWords
Optymalizacja stron
Audyt SEO

Kupon dla każdego nowego klienta

Promocyjny kupon AdWords