Pozycjonowanie stron

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google.

Efektem pozycjonowania jest zwiększenie ruchu na stronie z wyszukiwarek internetowych. Celem pozycjonowania są wysokie pozycje w wyszukiwarkach stron na konkretne frazy. Wyszukiwarki są obecnie najbardziej popularną metodą poszukiwania w sieci informacji oraz produktów i usług. Warto więc wykorzystać tą wiedzę i zawarty potencjał, aby poprzez pozycjonowanie docierać do większej liczby odbiorców.

Na czym polegają nasze działania?

Pozycjonowanie to szereg zabiegów marketingowych i technicznych. Cały proces pozycjonowania strony w dużym uproszczeniu można zamknąć w czterech etapach:

 1. Odpowiedni dobór fraz (słów kluczowych)
 2. Optymalizacja strony internetowej
 3. Zdobywanie linków wysokiej jakości w odpowiednim tempie
 4. Monitorowanie strony i wyników pozycjonowania

Koszty

Pozycjonowanie to usługa trwająca przynajmniej kilka miesięcy. Za wykonaną usługę płaci się co miesiąc, a wysokość opłat uzależniona jest od kilku czynników. Cena za pozycjonowanie zależy przede wszystkim od liczby fraz i ich konkurencyjności, dlatego wycena wykonywana jest indywidualnie dla każdego klienta. Oferujemy dwa rodzaje rozliczenia za pozycjonowanie: opłata od efektu lub opłata abonamentowa.

Przy rozliczaniu od efektu comiesięczna kwota za usługę uzależniona jest od wyników. Oznacza to, że klient płaci dopiero w momencie, kiedy pojawią sie wyniki pozycjonowania. Opłaty naliczamy w trybie dziennym, a jeśli strona określonego dnia nie znajduje się na pierwszej stronie wyników, opłata za ten dzień nie jest naliczana. Umowę podpisujemy na 6 miesięcy.

W rozliczaniu abonamentowym comiesięczna kwota jest stała i nie ulega ona zmianie podczas trwania umowy, którą podpisujemy na czas nieokreślony. Zalety to prostota i brak zobowiązań.

Zamów bezpłatną wycenę pozycjonowania »

Wszystkie nasze działania wykonujemy zgodnie z zaleceniami Google na temat optymalizacji witryn, z którymi klientom polecamy się zapoznać.

Najczęściej zadawane pytania

Od czego zależy cena za pozycjonowanie?
Cena zależy od ilości fraz i ich konkurencyjności, czyli popularności frazy. Fraza jest wtedy popularna, kiedy jest często wpisywana w wyszukiwarkach.

Ile trzeba czekać, aby strona pojawiła się na wysokich pozycjach?
Czas wejścia na wysokie pozycje zależy od konkurencyjności frazy. Zwykle ten okres waha się od kilku tygodni (w przypadku prostych fraz regionalnych) do kilku 2-6 miesięcy w przypadku trudniejszych fraz.

Czym jest optymalizacja strony?
Jest to przystosowanie strony internetowej do procesu pozycjonowania. Dzięki optymalizacji strona staje się bardziej przyjazna wyszukiwarkom i jest szybciej indeksowana.

Czy dostanę gwarancję najwyższych pozycji?
Cechuje nas uczciwość, dlatego nie możemy dać gwarancji pierwszej pozycji, ponieważ nie my, a wyszukiwarka decyduje o kolejności stron w wynikach wyszukiwania. Możemy jednak zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby witryna zajęła możliwie jak najwyższe pozycje.

Więcej pytań i odpowiedzi »

Korzyści z reklamy internetowej

 • Łatwe dotarcie do potencjalnych klientów
 • Wyróżnienie na tle konkurencji
 • Zwiększenie wiarygodności marki
 • Poprawienie wizerunku firmy
 • Ułatwiona komunikacja z klientem
 • Poprawienie widoczności w Internecie
 • Eksponowanie oferty firmy

Oferta

Pozycjonowanie stron
Pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie lokalne
Kampanie AdWords
Optymalizacja stron
Audyt SEO

Kupon dla każdego nowego klienta

Promocyjny kupon AdWords